| Dekar97 a întrebat:

As dori sa imi comand un telefon de la ALTEX. Voi ce ziceti, este sigur acest site?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este pentru ca e centru comercial in Romania

| ElenaSA a răspuns:

Da, mi-am cumparat de la Altex si nu am avut probleme. Dar ce nu inteleg este de ce nu cumperi direct din magazin. Inteleg sa cumperi de pe site aparatura care este greu transportabila, dar asa, un telefon.

| untu a răspuns (pentru ElenaSA):

Da asa este! Trebuie cumparat direct din magazin ca e mai sigur, mai trebuie testat produsul acolo ca sa fiti multumit, sa cumperi ce va convine si semnezi acolo certificatul de garantie!

| zuzuluzu a răspuns:

Da e unul din cele mai mari siteuri de comert din Romania, si vezi ca azi are reduceri imense http://bit.ly/1nSeoTs

| DEALEmele a răspuns:

Este sigur eu de la ei mi-am comandat telefonul este un Allview p5 quad stai linistit nu ai de ce sa iti faci griji

| Andy005 a răspuns:

Da