| DanielIonutDadu a întrebat:

As dori sa stiu daca imi apar apelurile de pe messenger pe desfasuratorul de apeluri pe un abonament Telekom?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

N-au nicio treabă apelurile de pe messenger cu apelurile direct de pe cartelă. Nu vor apărea pe desfășurător...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum draq sa-ti apara apelurile facute pe o retea pe desfasuratorul unei alte firme?
Telekom este furnizorul de internet, pe ei nu le intereseaza cu cine ai vorbit prin internet, pe site-urile /retelele altor companii (Facebook Messenger, Skype etc.).
Daca ar aparea, atunci chiar am avea probleme mari!

| Feriha567 a răspuns:

Nu, daca vb pe numar atunci iti iti aparea.