| nonameih0000 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon de pe telefoaneieftine.com pentru ca aici am gasit telefonul cu pretul cel mai mic, dar nu stiu cat de serios e site-ul, si'a luat cineva telefon nou de aici? Ati primit ceea ce ati vrut, sau s-au adaugat alte costuri? Daca ati avut probleme si telefonul era in garantie vi s-a rezolvat problema gratuit? Cine cunoaste mai multe detalii sa mi le dea, multumesc. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu e adevarat toata familia mea are telefoane de pe net, acum sa fim seriosi lumea evolueaza ce naiba chiar asa. Daca vrei siguranata maxima ia de pe telefonultau.eu. SIsiteul ala e si cu telefoane sh poate de aia ai gasit cel mai mic pret.

| cristina10cris a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu iti ei telefoane din magazine online eu am luat taca de la magazinele online.Succes!