| Negrea_Elena_1990 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati.Mi s-a stricat telefonul.In momentul in care ma suna o persoana se inchide.Ce pot sa fac? Nu as dori sa il duc la reparat. sad

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca nu doresti, stai cu el asa!

| cristimihailov a răspuns:

Verifica daca nu cumva ai setat sa dea reject la toti, sa il trimita la alt numar de telefon, chestii din astea.

Apoi verifica daca persoana respectiva nu este adaugata in black list.

| Otto2014 a răspuns:

N-ai ce sa-i faci, mai bine il duci la reparat, daca nu vrei stai cu el asa.