| carmenzo a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu daca se poate aflta prin intermediul uni angajat Orange ce numar privat m-a sunat o singura data.Ma refer (pentru cine lucreaza in domeniu)daca se apeleaza noeficial la ei pentru a afla numarul se poate? Adica un angajat Orange ar putea sa ii spuna de exemplu unui membru al familiei lui cine e acel numar? Va multumesc Astept raspuns urgent.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, dacă ai o "pilă" BUNĂ, îţi poate spune ( NEOFICIAL ) ce număr are cel care te-a apelat...

Toate cele bune.