| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu de la cei care au avut pana acum telefoane si pe android si pe ios care este mai bun..si daca merita banii pe iphone 6/6s happy rog seriozitate

5 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Am si iOS si Android si pot spune ca iOS se misca mult mai bine fata de Android.Nu are lag, nu se blocheaza si plus ca n-ai nici o sansa sa iei vreun virus.happy

| DemBow a răspuns:

Android. Mai bine iti iei un Samsung S6 edge plus/Note 5/hTC m9 care-s mult mai bune decat orice iphone

| Tiby04 a răspuns:

Salut,sincer nu iti recomand niciun termianal de la iPhone deoarece costa foarte mult si nu iti ofera multe lucruri precum S6edge sau Note5, te sa cumperi unul dintre aceste 2, au ecrane incredibile, ceea ce iPhone nu are, au procesoare de ultima generatie si multe dotari foarte eficiente, sunt 2 smartphon-uri foarte performante, in caz de nu ai suficent buget uita-te si la un Huawei P8 sau HTC M9

| MIHA1054 a răspuns:

Nu cam merita bani pentru ca sunt la fel decizia tu o ei pentru ca costa mult

| LTAA a răspuns (pentru MIHA1054):

Sunt la fel? hmmm. nu prea cred