| BogatasuDeKat a întrebat:

Ce jocuri si aplicatii imi recomandati pentru Vodafone 858?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, intră pe android şi descarcă Pou, Vector sau Talking Tom 2, sunt cele mai populare la momentul de faţă.
Spor la joacă!

| conspiration01 a răspuns:

Ca si jocuri eu le-am apreciat pe acestea : Temple run, Angry birds,Fruit Ninja, Cut the rope, Moon Chaser, Subway surfer. Ca aplicatii : Whatsapp (pentru socializare, e ca un messenger, dar merge minunat de bine ), shazam ( pentru recunosterea melodiilor), picsart, quickpic, youtube, etc. Acum depinde cu ce doresti sa imbunatatesti telefonul.