| anonim_4396 a întrebat:

Ce oferta mi-as putea activa cu mai multe minute Orange sa pot vorbi in Italia pe mobil?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonul pe care vrei sa suni este cu numar de Romania sau Italia?
http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html
Intreb, pentru ca exista o oferta (mai scumpa) cu minute pentru mobil in strainatate.

| iubesc a răspuns (pentru anonim_4396):

Este cu numar de Romania.

| anonim_4396 explică (pentru iubesc):

Poti activa 2000 minute Orange, plus nationale cu 5 euro. Dar cel din Italia trebuie sa aiba activat roamingul si sa aiba si credit/minute, pentru ca si el plateste.

| iubesc a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, mersi.