| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S4? Vreau sa-mi iau un nou telefon si sunt in dubii. Deci? big grin

Răspuns Câştigător
| RaDuk a răspuns:

Parerea mea este ca, Samsung Galaxy S4 este un telefon foarte bun din toate punctele de vedere, adica si design si procesor si aplicatii. Mai pe scurt telefonul ala are absolut tot ce vrei, asa ca daca iti permiti i-al, este o alegere buna.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti as recomanda HTC One M8

| OnuOnulică a răspuns:

Costă destul de mult.Da, e bun dar costă enorm...
La un preț mai bun ar fi LG G Pro Lite și e cam la fel ca și S4.

Sau dacă nu îți recomand LG G2 happy

| NewTerminator a răspuns:

Poti sa iti iei soni z2. E mai bub dibtiate punctele de vedere, si mai frumos(parerea mea, eu am gigantul z ultra)

| Kadze a răspuns:

E frumos, daca iti place il iei daca nu, nu-l iei. big grin

| alleALLEaddaADDA explică (pentru Kadze):

Da e frumos dar ma asteptam la un raspuns mai concret. laughing Mersi oricum.winking