| Vasile7777 a întrebat:

cum pot gasi o persoana daca stiu numai numarul de telefon. i sa adus un colet de peste hotare si nu rapunde.numarul celui care mi lo dat era salvat in telefon nu pe sim si din pacate telefonul num ai lucreaza a fost calcat de masina

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.

| Simpatic a răspuns:

Nu ai cum sa gasesti o persoana numai daca stii nr de telefon, asta daca nu cumva lucrezi la servicii. ca simplu cetatean nu cred ca ai cum si nici nu ar fi legal, in plus iti trebuie aparatura scumpa zic