| ralukkkaaa a întrebat:

Bună,curand plec din tara in vacanta si cand voi ajunge acolo trebuie sa mi iau alta cartela sa pot folosii internetul,intrebarea mea este: pot folosii wapp ul pe numarul vechi daca am bagat in telefon alt numar fara sa mi se stearga mesajele? si daca da merge si daca folosesc netul de pe cartela? la stersul mesajelor ma refer, sau imi cere codul de confirmare?

Răspuns Câştigător
| Trufanda_Roxana_1996 a răspuns:

Da, poti sa folosesti wapp ul

2 răspunsuri:
| Trufanda_Roxana_1996 a răspuns:

Poti sa folosesti wapp ul

| Ionel_Flavius_1999 a răspuns:

Nu, what's app-ul va detecta cartela noua si iti va cere sa faci un alt cont