| iulain13 a întrebat:

daca imi reinstalez tableta la datele din fabricatie mi se salveaza tot ce am facut pana acum la clash of clans?

8 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Baga-ti tot folderul cu jocul in PC, dupa ce reinstalezi tableta muta-l inapoi tot acolo, asa vei ramane cu tot! happy
Funda?

| iulain13 explică (pentru Ghosts):

Am incercat si nu gasesc jocul...

| KyLerMzQ a răspuns:

Daca te-ai logat cu facebook sau alta retea da.

| iulain13 explică (pentru KyLerMzQ):

Poi... Asta e problema, de asta vreau sa resetez mie imi arata ca am wifi si cand intru pe chrome, youtube, facebook, sau in browser imi scrie ca nu am net... Iar eu am deoarece pot intra in clash of clans si necesita internet. Si cand dau in joc pentru a se conecta la facebook imi ziceca nu am internet. De asta voiam sa dau reset

| KyLerMzQ a răspuns (pentru iulain13):

Pai asa imi face si mie. E din cauza la router.

| iulain13 explică (pentru KyLerMzQ):

Am mers dupa aceia la un prieten si am intrat la el si tot asa face...

| andumarian007 a răspuns:

Pai nu ti se salveaza din moment ce o resetezi

Funda?

| qIoNuT a răspuns:

Nu, dacă dai reinstal, nu se salvează nimic din ce ai făcut până acum.Doar dacă te-ai jucat pe fb, de pe ea, atunci se salvează.