| CuteAngel a întrebat:

De curand mi-am luat un HTC 90 (t 5555).si as vrea sa stiu unde 'dau' sa-mi schimb ringtone-ul sau unde intru in cardul de memorie! Multumesc!:* big grin. Fundita celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Desi nu am mai utilizat Windows Phone, inclin sa cred ca trebuie sa intri in playerul muzical ( umde ai toata muzica) si sa selectezi una, si sa dai set as ringtone ( te descurci tu, trebuie sa fie ceva de genu )

| CuteAngel explică (pentru Steve_Stefan_1993):

Multumesc oricum! De curand am aflat ca era de 'vina' de fapt cardul! Pe care nu mi-l citea! Oricum tu primesti fundita :*

1 răspuns: