| LovehopeTrust a întrebat:

de unde se pot sumpara carcasele acelea cu desene pentru Iphone?happy

Răspuns Câştigător
| EmiiLoveYou a răspuns:

De la orice magazin Vodafone, Orange, Cosmote, Germanos, sau de pe http://www.emag.ro/

| LovehopeTrust explică (pentru EmiiLoveYou):

Si inca ceva te roghappy, cum pun carcasa noua? trebuie sa ma duc la vreun centru sa mi-o monteze sau sau pot sa mi-o pun singura?, multumesc:*

| EmiiLoveYou a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Pai carcasa se pune peste cea originala o poti pune singur si o poti scoate oricand, dar poti sa rogi vanzatorul de la magazin sa iti arate cum se pune.

| LovehopeTrust explică (pentru EmiiLoveYou):

Ok multumesc mult si scuze ca te-am intrebat de doua ori, dar nu imi aparuse prima datahappy

6 răspunsuri:
| YummyPuff a răspuns:

De la un centruu Vodafone sau cosmoteebatting eyelashes:*

| cristinicamititica a răspuns (pentru YummyPuff):

Sau de la Orange...

| LovehopeTrust explică (pentru YummyPuff):

Si inca ceva te roghappy, iti dai pur si simplu carcasa jos si o pui pe cea noua sau trebuie sa te duci la un centru sa ti-o monteze? mersihappy:*