| Jhfdfd a întrebat:

deci am un s3 cumparat saptamana trecuta... si acum cand vorbesc cu o prietena a aude un bazait nu e ft. strident e doar e enervant, cand insa dau pe difuzor nu se mai aude nimic. ciudat, vreo idee aveti? mersi anticipat :d

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

In primul rand incerca cu alta cartela de preferat de la alt provider (Orange cosmote voda) vezi daca mai face.
in al2lea rand daca problema persista salveaza tot de pe el si dai o resetare.
setari- backup si resetare.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| rarepearls a răspuns:

Nu ii trebuie nici o resetare se aude bazait pentru ca are difuzorul putin deplasat probabil ca ti.a mai cazut poti sa te duci la un srvice acolo o sa ti.l faca sigur