| Arna a întrebat:

Dețin un iPhone X și am observat că toate pozele din Camera Roll apar de două ori, de câteva zile. Știe cineva din ce cauză s-a întâmplat lucrul acesta? Mulțumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| MeMe123 a răspuns:

Din cauza ca ai facut un backup recent s au s-a facut singur automat. Am patit si eu. Spor la sters dublurile. Ideea e sa dezactivezi backup urile si nu vei mai avea probleme. Am avut 4680 de poze in telefon, toate s au dublat, am innebunit.

| Arna explică (pentru MeMe123):

Culmea e că nu făcusem niciun backup recent în perioada aia. Ba mai mult, deși îmi arăta toate pozele dublate, la câteva ore după și-au revenit singure, afișându-mi decât pozele originale, fără dubluri, fără să îi fac eu nimic. Am mai pățit acum vreo două săptămâni același lucru, s-au dublat, am închis telefonul și l-am redeschis și a revenit la normal... nu știu nici acum care este cauza acestui fenomen. Oricum, sper să nu se mai întâmple. happy

1 răspuns: