| inconscient a întrebat:

Deţin un Nokia Lumia 520 şi aseară, din greşeală, am acceptat actualizarea unor date, menţionez că nu era o aplicaţie obişnuită, şi m-am speriat, şi l-am oprit şi când l-am pornit mi-au apărut piuliţele care se învârteau şi apoi ecranul de start, negreu, cu "Nokia" scris alb în mijloc. L-am băgat şi la încărcat, dar nu a mai pornit. Se înnegrea de tot, apoi iar apărea "Nokia" şi aşa mai departe. I-am scos bateria şi nu l-am mai pornit. E ceva ce pot face sau trebuie dus la un service -dacă mai poate fi salvat-, sunt aproape disperată. Şi altă întrebare, cât m-ar costa?
Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Poftim un tutorial https://www.youtube.com/watch?v=LtWR6en5dC4

Fa ca acolo.

| inconscient explică (pentru StalkerSoul):

Eşti un geniu. M-ai salvat. Mersi muuuuuuuult. :* happy

| StalkerSoul a răspuns (pentru inconscient):

laughing Cu placere :*.

6 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Reformateaza-l.

| inconscient explică (pentru StalkerSoul):

Cum?

| inconscient explică (pentru StalkerSoul):

L-am luat de curând şi nu mă deranjează dacă pierd ceva de pe el, că şi aşa nu am ce. Aş face orice doar să funcţioneze.

| Derp12 a răspuns:

Il reformatezi de pe calculator.