| Oaky98 a întrebat:

Buna dimineata. Am si eu o problema, am un Samsung s3 si de la o vreme nu mai ma tine bateria, am vazazut ca de la 75% sare la 42% apoi la 14 incepe sa licare ecanu si se inchide, am scos bateria din telefon sa ma uit la ea, nu are nimic, mi-a zis cineva ca daca e umflata s-a dus si trebuie schimbata dar nu are nimic, nu este umflata absolut deloc, dar mi se inchide foarte repede nu ma mai tine nici macar o zi, oare sa fie probleme si din cauza telefonului nu doar bateriei, inca mai este in garantie dar cand l-am luat nu am primit nicio factura si doar carticica de garantie, cartea cu instructiuni a telefonului si si un bon fiscal pe care este trecut doar avansu pe cae l-am platit pe telefon dar nu este specificat modelul, credeti ca daca l-as duce in service, mi l-ar putea face, sau schimba, bateria sau telefonul?

Răspuns Câştigător
| Jessicathiemann a răspuns:

Schimba mai întâi bateria și vezi dacă funcționează mai bine; mi s-a întâmplat și mie și ăsta am făcut și a funcționat, dacă continua sa nu meargă du-la la service

| Oaky98 explică (pentru Jessicathiemann):

Multumesc fumos, as putea vorbi ceva cu tine in privat?

1 răspuns: