| c4T4L1n a întrebat:

Buna Dimineata TPU! Mi-am cumparat cat de curand un smpartphon E-Boda Sunny V38 512mb ram, android 4.2.2, procesor 1, 2ghz cortex a7. Apoi am descarcat Asphalt 8airborne si cand vreau sa intru in el astept o secunda apoi ma scoate din joc DE CE? multumesc

Răspuns Câştigător
| Girleanu_Adi_1997 a răspuns:

E posibil sa nu fie compatibile unele componente cu altele dar nai ce-i face Asphalt 8 e un joc mare si ar merge bine pe telefoanele cu minim 1Gbram si 1, 4 procesorul

3 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Dai o resetare din fabirca... daca nu merge nu poti sa faci alt ceva decat root si un chainfire 3d dar e greu eu am facut de 30 de ori pe dif telefoane. funda?

| c4T4L1n explică (pentru bogboy101):

Dar cum dau resetare?

| Cosmin1993Ionut a răspuns:

Memorie RAM mica, chiar daca faci jocul sa porneasca o sa mearga greu si o sa te enerveze