| anonima188888 a întrebat:

Buna, eu in iunie vreau sa îmi iau un telefon nou pentru ca încep liceul si daca intru unde vreau ai mei au zis ca imi iau ce telefon vreau eu. am optiunile următoare: iPhone-ul care va apărea atunci (banuiesc ca iPhone 13) sau Samsung Note-ul ce va aparea. Stiu ca sunt telefoane care n.au aparut inca dar ma întreb dacă dintre un iPhone ultimul model si un Note ultimul model, ce ati alege? Mie imi place hardware-ul Samsung dar mai mult imi place iOS de la iPhone happy

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Samsung

| MValentin a răspuns:

Iti recomand din tot sufletul Android Note, o sa iti folosească acel,, galaxy pen,, enorm. Eu unul am note 9 si filmele jocurile si bateria tine foarte bine

| Directioner99 a răspuns:

De ce nu te concentrezi prima data pe invatat sa treci examenele cu brio si apoi la telefon?laughing)