| MadalYyYn a întrebat:

iPhone 5 s`au Samgung galaxy S4? Care e mai bun? Va rog spuneti cateva specificatii si diferente si pe care l`ati alege voi
! Multumes!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai galaxy s4 are un procesor quad core de de 1.6 2 gb ram placa video adreno 330 camera de 13 mp in spate si de 2 in fata are rezolutia de 1080p pe 1920 si o densitate de 441 pixel pe inch suport 4g. Aprorpo camera face poze si ecranul este de 5 inchexcelente. Iphone 5s are un procesor dpe 64 biti dual core de 1.3 un ecran de 4 inch dar si recunoscator de amprenta care depaseste galaxy s4 si ios 7. GAlaxy s4 are android jelly bean 4.2.2. Spera ca team lamurit in mare