| Pasztor_David_1990 a întrebat:

voi ce ati alege intre un Iphone 5, HTC m7 si Samsung galaxy s4? Multumes

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Am Samsung galaxy S4, merge foarte bine si ruleaza perfect pe internet. Nu am niciun fel de dezamagire.
Dar vezi ca sunt 2 feluri de Samsung Galaxy S4, este S4-GT-I9505 si 9515, nu e mare diferenta doar ca 9515 e putin mai mare.
Si inca un + la S4, tine bateria aproape o zi, cu toate ca te joci, asculti muzica, facebook, youtube etc.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C2233%2C2736

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S4! happy

| RareşTPUro a răspuns:

Salut,

HTC ONE m8. pentru ca iPhone 5 si Samsung Galaxy s4 sunt mai slabe decat m8.

Daca puneai in intrebare iPhone 5s merita si el.

| Hitback a răspuns:

Decat sa dai 20 si de milioane pe iphone 5 mai bine iti cumperi un Samsung galaxy s5. E de zeci de ori mai bun.

| Hitback a răspuns (pentru Hitback):

Ps s4 e vreo 15 mil iar s5 21 mil. iphone 5 sare peste 23mil ajungand si la 30 si ceva

| Psychzor a răspuns:

Nu recomand sa iti cumperi un telefon doar pentru ca mai multe persoane iti recomanda un nume.

Parerea mea este ca ar trebui sa te uiti la review-uri pe youtube la fiecare in parte si sa-ti faci singur o parere.

Mie unul mi s-a intamplat sa ascult sfaturile altora despre un produs anume dar dupa achizitionare sa ma simt usor dezamagit deoarece puteam cumpara ceva mai pe placul meu.

| Pasztor_David_1990 explică:

Htc m7 am spus nu m8

| Raulinho06 a răspuns:

Iphone 5