| Andreea99009 a întrebat:

Luni mi-am cumparat un Samsung Galaxy SIII. Am trecut de la Orange pe Cosmote.Cei de la Cosmote mi-au zis ca joi(maine) cartela mi se va da automat, si ca pana atunci sa nu sun sau sa trimit mesaje ca voi plati.

Insa am primit un mesaj de la Orange ca azi la ora 14:00 e programata portarea mea. (adica sa trec de la Orange la Cosmote).

Daca mi se activeaza azi cartele am voie sa sun? Sau sa astept pana maine?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Zic ca cel mai bine sa mai astepti o zi sa nu te trezesti cu surprize! O zi frumoasa sper ca te-am ajutat:*

| RazvyBoss98 a răspuns:

Eu zic sa astepti pana maine pentru orice eventualitate