| Șoflau09 a întrebat:

Bună Ma ajuți va rog frumos, sti poate careva vreo aplicație bună pentru a localiza un telefon, Mi-am fost pierdut telefonul in casa și nu îl mai găsesc, am tot sunat de pe alt numar dar e închis ca să terminat bateria, sincer nu știu cum am reușit sa îl pierd, am cautat fiecare colțișor din casa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In baie ai cautat?

| DaniTDCI a răspuns:

Îl poți localiza din contul google

| InOrOut a răspuns:

Il poti localiza dupa gps-ul din baterie. Tot ce iti trebuie este o aplicatie care sa iti faca alt telefon drept antena operator retea mobila, gen range extender. De fapt iti trebuie 3 astfel de antene sa il triangulezi tongue