| BarnaCamelia2001 a întrebat:

Mi-am descarcat cateva aplicatii pe telefon (Allview A4ALL)
si nu pot folosi niciuna. De exemplu:Am descarcat farm heroes saga si inainte sa inceapa jocul imi apare in partea din stanga sus "Lansator" si aplicatia se inchide. ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Allview are telefoanr de tot rasul, si eu am un Allview a5 smiley.Eu iti recomsnd un factory reset, cauta pe google

| BarnaCamelia2001 explică:

Dar ce credeti despre telefoanele Utok?

| ssmecheru33 a răspuns:

Poate fii o problemă de la ei. Încearcă un Factory Reset. Eu am telefon tot de la Allview dar e Allview P5 Quad, îl am de vreo 6 luni şi nu mi-a făcut nicio problemă.

| CLAUDIU774 a răspuns:

Scuze dar Allview a4all este un telefon foarte prost daca vrei un telefon de la Allview dar mai ieftin i-ati Allview a4you daca nu factory reset SPER CA AM AJUTAT

| Anton_Marius_1998 a răspuns:

Se inchide pentru ca telefonul are un procesor slab! Eu am A5 smilei si tot asa am avut un joc mare care imi facea la fel! O alta cauza ar fi sa ai o slaba coneziune la net!