| Ana810 a întrebat:

Mi-am luat de curand un telefon E-boda Rainbow v45, iar in momentul in care raspund la apeluri sau efectuez apeluri il aud foarte incet pe cel cu care vorbesc, cu toate ca volumul este maxim. Este o problema cu telefonul sau aceste este volumul lui? As vrea sa imi raspunda cineva care foloseste acest model, insa toate parerile si sfaturile sunt binevenite. Cat va tine bateria?

1 răspuns:
| RaduDavid a răspuns:

Auzi incearca cand vorbesti cu cineva sa apesi pe butonul de la volum + (acel buton care dai muzica mai tare) si daca nu merge incearca sa il resetezi