| AnimalLover02 a întrebat:

Buna mi-am luat un telefon Samsung galaxy s3 mini(varianta noua) si sunt super incantata de el. Doar ca am doua intrebari referitoare la el:
1.Mie daca ma joc pe el si fac poze imi tine bateria o zi si un pic doar, cat ar fi normal sa tina?(deoarece mi se pare ca se descarca cam repede)
2. Care e nivelul de radiatii? (la S3 am citit ca e 0.34/kg,ceea ce e bine, doar ce e bine) doar ca la s3mini nu gasesc sad

FUNDA celui mai bun raspuns happy

4 răspunsuri:
| Gabi1123 a răspuns:

1) l'ai formatat? adica sa il lasi sa se descarce complet si apoi sa il tii o zi intreaga la incarcat si 2) s3 mini nu e jumatate din s4 cumva? :?

| AnimalLover02 explică (pentru Gabi1123):

Toate telefoanele care au baterii cu Litium nu mai trebuie formatate, m-am documentat
2. nu merge asa cu radiatiile
DOCUMENTEAZA-TE MAI BINE,

| Gabi1123 a răspuns (pentru AnimalLover02):

Da stiu, scuze cu faza cu radiatiile...eu ma gandeam la altceva

| Hemera a răspuns:

Tine incarcar in functie de cat il folosesti. Daca iti tine mai mult de o zi e foarte bine daca vorbesti, te joci, navighezi, etc...
Cat despre radiatii, ar trebui sa fie cam la fel cu s3 doar sunt din acelasi neam, nu?