Întrebare recomandată | OXxana a întrebat:

mi-am sters din greseala toate pozele din tel, dar am inteles ca exista unele service gsm care iti pot recupera pozele.
Stie cine un service la care pot apela?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar de pe cardul SD se pot recupera, daca nu s-au suprascris cu altceva.

| Andrei2991 a răspuns:

Daca ai Android, intra pe Play Store si cauta recover files. Si alege o aplicatie dintre primele 5. In aplicatie iti va explica pe ce sa apesi ca sa faci rost de fisierele sterse. Sa nu iti iesi Undeleter ca trebuie sa platesti pentru aplicatie

| OXxana explică:

Am specificat ca de pe tel. Am citit pe net ca se poate dar eu nu ma pricep de aceea vreau pe cineva calificat

| Salontanul a răspuns (pentru OXxana):

In primul rand, cand vrei sa-i raspunzi cuiva apasa pe butonul "raspunde". Altfel (cazul de mai sus) nu va sti ca ii raspunzi.
Cat despre situatia exista doua metode:
1. fa-ti un cont un cont in cloud! Eu am un cont de Gmail si cu el mi-am facut cont pe Google si Google+. Acolo am un folder "Drive" in care pozele se slaveaza automat;
2. Nu-ti mai explic. Citeste aici: http://www.yoda.ro/......u-ios.html