| Ceiriog a întrebat:

Mie imi plac mult telefoane Gionee, insa din cate stiu niciunul nu e lansat in Romania, macar in Europa. Poate gresesc... deci va intreb, as putea cumpara un telefon Gionee in Romania? Chiar daca nu se poate momentan, vor aparea telefoane Gionee anul acesta in Romania? As putea comanda un telefon Gionee in Romania, chiar daca nu exista niciun shop sau ceva de genul marca Gionee? Ce alte companii de telefonie mai stiti, care produce telefoane asemanatoare Gionee (ma refer la companii nu atat de cunoscute : Apple, Samsung, Nokia, Sony, HTC )?

Dau funda celui mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| RaduDanut a răspuns:

Salut telefoanele Gionee sunt in Romania sub numele de Allview :D
http://allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/

3 răspunsuri:
| alexmihay92 a răspuns:

Sunt telefoane Gionee in Romania dar se numesc Allview

| Ceiriog explică:

Hehe mersi de raspuns happy. Ai primit funda Radu happy. Ce rapid happy.