| Suraj_Ilioni_1978 a întrebat:

Buna o rugaminte un program care sa ma ajute sa gasesc telefonul pierdut mentionez nu am nici o aplicatie telefonul e inchis

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu-l mai poti recupera. trebuia dinainte sa fi instalat un soft de urmarire prin gps ( find my Iphone, etc ). Acum norocul celui care ti l-a gasit.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei un fel de glob de cristal nu? sa ghiceasca unde e telefonul

| Dinu77744 a răspuns:

Trebuia deodata sa te duci la operator de cartela (Orange...) si sa pui intrebarea unde se afla acum ca mi-am pierdut telefonul...