| ralucaioana a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul,stiti vreun program sau aplicatie pentru localizare?DAU FUNDA DACA DATI SI LINKUL

Răspuns Câştigător
| Ka7aLyN a răspuns:

Era acel program de localizare happy Dar nu stiu linkul... Stiu ca se face reclama cu el si pe diverse site-uri dar si la TV. Bft sper sa il gasesti. Daca nu si e abonament inchidel repede happy

3 răspunsuri:
| andreiask a răspuns:

Nu ai nici o sansa. Decat daca este iphone, HTC sau alt telefon ce foloseste tehnologie noua GPS. Bafta

| ralucaioana explică (pentru andreiask):

Merge si la Lg kp500?

| andreiask a răspuns (pentru ralucaioana):

M-am uitat acum pe net. Din pacate nu are GPS.