| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

Buna/salut, am un iPhone 5C si as vrea sa-mi iau un LG g2, ma gândeam la G3, dar nu am decât 100 de lei pt diferența, vreau sa stiu si eu o părere pt LG g2, am auzit ca e bun, dar vreau de la cineva care are si știe!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu am G2 MINI și crede-mă e foarte bun happy prima oară l-am luat mai mult pentru că îmi plăcea ecranul dar abia acum am descoperit cât de bun e happy

Îți recomand să îți iei G2 miniwinking e la fel ca G2 numai că după părerea mea mai bun happy

| bogdan324 a răspuns:

Pai,acel g2 este de doua ori mai performant ca un iphone 5 si are ecranul mai mare

| SouLIce a răspuns:

Eu zic sa iei g3, este cu mult peste g2, dar si g2 este foarte bun tinand cont pretul sau

| lovemeoana a răspuns:

Da este bun... dar acum depinde de tine...adica ce aplicatii ai vrea sa rulezi pe el. ca na. nu toate merg perfect

| ElectroAngel a răspuns:

Salut G2 e bun am avut ruleaza foarte bine chiar si cu aplicatiile deschide are un sistem de operare care permite rularea de aplicatii multiple, pe internet se misca foarte bine (wi-fi sau pe cartela), jocurile nu sacadeaza deloc chiar daca ai multe aplicatii deschid gen "Facebook, skype etc." in schimb la G3 nu stiu, de ce sa imi dau cu parerea. Ti-am facut o comparatie intre telefoane " http://www.emobil.ro/......le/compara " acum tu alegi. :D