| Teodora11 a întrebat:

Bună seara. Am auzit că deși serviciul eSIM este disponibil în România la anumite rețele de telefonie, acesta tot nu va funcționa (doresc să achiziționez un iPhone 14 Pro Max din America). Mă poate ajuta cineva cu mai multe informații?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chair iti permiti sa platesti $2000 -$3000 de dolari americani, plus taxe de import si TVA in tara?

| relian a răspuns:

Ce ai mai facut, ai mai luat iPhone 14 din America? Functioneaza acolo in RO?

| Wr3nch a răspuns:

De ce din America si nu de aici? Taxa de la vama se asigura ca nu iesi mai ieftin.