| Mimi_Madalina_1995 a întrebat:

Buna seara.Am nevoie de cineva care se descurca la telefoane.Am in iPhone 4, l'am conectat la pc si din greseala am dat pe ceva legat de restaurare.L-am deconectat repede de la pc si acum scrie 'Restaurare esuata". Apas pe home nu merge, si pe cel de inchidere, dar fara rezultat.Am incercat sa il conectez iar si sa caut, dar degeaba scrie sa il deconectez si sa incec iar.Ma poate ajuta cineva sa-l rezolv?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Tine apasat pe power ca trebuie sa se inchida. Dupa ce da sa se deschida, cand apare Apple pe ecran, apesi si pe butonul "home". Tii apasat asa pana cand se stinge. Dupa ce s-a stins, tii doar pe home apasat(iei degetul de pe power). Tinand apasat, conectezi iphone-ul la pc si ii dai restaurare.

| Mimi_Madalina_1995 explică (pentru sltlp):

Am incercat sa tin apasat pe power, mai mult timp dar tot nu se inchise.Ori cum multumesc.

1 răspuns: