| aamrf97 a întrebat:

am o problema cu telefonul, l-am scapat pe jos, dar nu are probleme sesizabile. In schimb de cateva ore nu mai pot trage bara de notificari (este un telefon cu android), dar nu este vorba de bara ci de zona respectiva. Stiti cumva care ar putea fi problema si cum se poate rezolva? multumesc!

3 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Intra in meniu sau intr-o aplicatie si incearca si vezi daca functioneaza zona unde este bara.
daca nu merge s-a stricat touch-ul.

| NewTerminator a răspuns:

Sa bulit tachu in zona aia se mai intamp0la dul la un servis sal verifice

| GFStep a răspuns:

Toch-ul a fost avariat in zona aia, trebuie sa ii schimbi touch-ul.