| Eudosec_Vasile_1990 a întrebat:

Buna, am un telefon Bluboo Maya, marca chinezeasca. Il am de vreo 3 luni. Am intampinat cateva probleme de cand l-am achizitionat. O problema care ma deranjeaza foarte tare e cu display-ul. Ca sa intru undeva, sa activez ceva, sa salvez ceva, trebuie sa apas mai jos pe ecran, nu pe acel obiect/lucu/bara.
Ps. Telefonul nu a fost scapat, nu a fost bagat in apa.
Stiti ce as putea face sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Garanție? Dat la service (returnat)

| anonimg a răspuns:

Suna magazinul de unde la cumparat si acesta ti se va spune cum sa procedezi ca sa le dai aparatul la reparat.