| caracatyta a întrebat:

Buna seara,, am si eu o problema cu un sonny ericson k800i. Cand incerc sa intru in camera spune ca se executa o alta aplicatie, inchideti-o si apoi porniti aparatul.

3 răspunsuri:
| emignon a răspuns:

Buna seara!
Problema la dumneavoastra s-ar putea sa provina de la sistemul de operare folosit, presupun ca este vorba despre Android. Ce-ar fi sa dezacivati si sa re-activati sistemul de operare, poate chiar sa treceti la un altul asemanator, cu ajutorul de la un service autorizat, fireste?

| caracatyta explică:

Inca astept un raspuns la intrebare happy