| MinimalDex a întrebat:

Am un abonament business la Orange si vreau sa intreb: daca cineva face ceva astfel inca sa ii blocheze numarul lui(vorbeste prea mult sau alte chestii) ii blocheaza doar numarul lui? sau blocheaza tot abonamentul si nici un numar de telefon pe acel abonament nu va mai fi bun?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Informatii despre starea unui abonament activ pe o persoana juridica pot fi aflate numai de catre persoana de contact a firmei, prin apel catre colegii nostri de la Serviciul Clienti (https://www.orange.ro/servicii/serviciul-clienti/).

O zi buna,
Orange Helper