| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Actualmente, am numărul de telefon pe abonament la Digi (număr pe care mi l-am portat la Digi, de la Orange, acum aproximativ 2 ani și puțin), iar abonamentul mi-a expirat acum o lună. Doar că, abonamentul cu numărul meu este pe numele mamei, pe același abonament mai fiind și numărul ei de telefon. Iar eu, aș dori să îmi portez DOAR numărul meu de telefon, pe numele meu, la Vodafone. Se poate așa ceva? Mulțumesc frumos și vreau răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Trebuie sa vrea mama ta sau mama ta sa renunte la acel numar, treci pe cartela si apoi mergi la Vodafone.

1 răspuns: