| Cristy2111 a întrebat:

Bună Seara. Am un Smart 4 și recent mi-am cumpărat un Selfie Stick. La început l-am testat, a mers, iar după vreo 2 săptămâni (nu l-am mai folosit) nu mai merge. Am încercat pe alt Selfie Stick si nu a mers dar problema era că am încercat alt telefon pe Selfie Stick-ul meu dar degeaba. Am downloadat aplicația "SelfieShop Camera" dar degeaba. Dacă mă ajutați DAU FUNDA happy

1 răspuns:
| levitht a răspuns:

Atunci este o defectiune din telefon, incearca sa ii dai resetare generala si dupa incearca din nou