| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Am o problema, azi am fost in piata, si am vrut sa imi cumpar un selfie stick, si am incercat cred vreo 8 modele, si nu a mers niciunul, oare sa fie de la telefon? sau de la ce?

8 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Suferi cumva de SELFITA?

| ascovit a răspuns:

Salut!
Depinde si de modelul selfie-stickului. Sa nu mai spun ca daca e cu conectivitate prin bluetooth, tu trebuie sa accepti semnalul ala (asa cum alegi si o retea de wifi), nu doar selectezi aia si deschizi telecomanda la selfie stick.
Incearca sa iti trimita cineva ceva prin bluetooth, simplu, o poza ceva, si asa iti dai seama daca e de la telefon sau nu.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va merge. Daca ii pui picioare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai?

| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru anonim_4396):

Vodafone Smart prime 6

| Edisor27 a răspuns:

Nu toate selfiurile stick sunt comptibile sau nu sunt de calitate

| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru Edisor27):

Daca cumpar un model cu conectivitate prin Bluetooth, o sa mearga?

| CristinaRadu190 a răspuns:

Merg doar telefoanele care in aplicatia foto pot declansa poza si de pe tastele laterale de volum, daca telefonul tau nu are aceasta functie nu o sa mearga. Spor.