| mariusraduica a întrebat:

ce parere aveti despre Samsung galaxy xcover 2? mie imi plac telefoanele mai rezistente, nu sunt prea atent cu telefoanele in general. mi-ati putea da si alte sugestii, alte modele din aceasta categorie de pret, dar sa fie la fel de rezistente. apropo, as vrea sa fie ceva mai nou cu android, nu feature-phone.

Răspuns Câştigător
| patriciu4 a răspuns:

Acum a aparut destul de recent xcover 3, din cate imi amintesc e deja la orange...mai poti opta pentru un galaxy s4 active care cred ca are update la 5.0 sau (recomandarea mea) Sony seria z exclusiv(z/zu/z1/z1c/z2/z3/z3c)

1 răspuns:
| mariusraduica explică:

Cred ca o sa optez pentru Sony xperia z