| Bubutita a întrebat:

Imi plac telefoanele mari.
Samsung galaxy s2 este un telefon mare?
Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| iamadaydreamer a răspuns:

Dupa parerea mea, nu este un telefon chiar mare. Are dimensiunile 125.3 x 66.1 x 8.5 mm, deci este destul de mare cat sa-ti intre in buzunar si poate sa mai ramana si putin loc, dar este destul de bunicel. Daca ai de gand sa ti-l iei nu ezita.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este pe gustul tău, este exact de ce ai nevoie.
Pa, pa.

| euAnonim100 a răspuns:

Da, e destul de mare si chiar foarte bun! Calitatea este maxima, iar pretul... mediu! happy
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| MadaMadalici a răspuns:

Este bunicel insa daca iti plac telefoanele mari eu ti-as recomanda Samsung galaxy note 2 sau chiar 1. Din proprie experienta iti spun ca merge foarte bine si este intr-adevar mare! si preturile cred ca sunt pe acolo happy

| Bubutita explică (pentru MadaMadalici):

Sa stii ca note 1 chiar pare super.:*mersi

| MilkWithCereals a răspuns:

Da, e mare si de calitate buna. Eu am acelasi tip de telefon, si sunt multumita de el

| seedwow16 a răspuns:

Da,este mediu sa zic.winking Este si un telefon foarte faimos, eu as spune sa ti-l cumperi merita

| Iordache_Teodor_1995 a răspuns:

E varza.
Iti recomand Nokia Lumia 1020. E mult mai bun si are Windows 8.

| Bubutita explică (pentru Iordache_Teodor_1995):

Multumesc, insa eu caut un telefon cu android.
:d