| aliiluvyou a întrebat:

happy
Deci,am un telefon, mai exact Htc Touch Pro si nu stiu cum sa ii activez internetul pe cartela Frog. Stiti ca este o extraoptiune cu navigare nelimitata pe Internet prin serviciul web’n’walk, dar nu o pot activa. Ma poate ajuta cineva?big grin

3 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Baga setarile manual

| Addutzssa a răspuns:

La fiecare telefon e la fel. Dai sms la 9691 cu texut "A WNW". Vei primi un mesaj la care va trebui sa raspunzi si mai departe te ghideaza ei. Vei vedea.

| aliiluvyou explică (pentru Addutzssa):

Am incercat, imi vine mesaj, bag codul 1234 si apoi imi spune "Change of Device Settings Unsuccessful: Your device settings could not be changed".