| mariusinho2007 a întrebat:

detin un Samsung J5 si as dori sa blocez toate apelurile video. pentru asta imi cere o parola. stie cineva care este?

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Daca nu ai modificat nimic, ar trebui sa fie 0000, daca nu merge, du-te la un GSM si iti va debloca parola

| einsteinchen a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai mai multe detalii. Presupun ca e vorba de o aplicatie gen WhatsApp. Daca e asa, atunci inchizi aplicatia si nu mai primesti nimic. Parola cred ca ti-o cere pentru a restrictiona aplicatia. Asta e o presupunere pentru ca nu stiu exact despre ce aplicatie este vorba.

Pentru blocarea apelurilor citeste mai jos:
http://cellphoneforums.net/......calls.html