| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul pe gresie si are o zgarietura pe ecran. Daca ma duc cu el la Germanos (magazinul de unde l-am cumparat) mi-l repara cu garantie? Va rog lamuriti-ma ce as putea face. Multumesc!

2 răspunsuri:
| MeeandYouu a răspuns:

Pai...tu ai garantie la tel.Ei til repara doar daca se strica din vina lor (nu mai merge cartela, nu mai merge camera, s-a stricat ceva la display)dar, daca il scapi pe gresie nu mai e vina lor decii, logic nu til mai repara!sadsad

| Bright a răspuns (pentru MeeandYouu):

sad. si cat m-ar costa atunci sa-l repar si daca stii si cat timp mi-l tine la reparat?