| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Nu știți, telefoanele de pe eMAG sunt originale sau nu sunt originale?

De exemplu Samsung Galaxy s10 plus este original sau nu?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tocmai tu să nu știi asta?!? Imposibil!

| Simpatic a răspuns:

Cand vine vorba de eMAG nu cunosti esentialul, pe eMAG vinde atat ownerul care se numeste eMAG cat si terte societati, tot ce vinde eMAG este original, ce vand societatile terte care se folosesc de platforma eMAG e cu semnul intrebarii, ei pot vinde multe forme de produse atat originale cat si fakeuri.
De unde stii cand vinde eMAG si cand vinde altcineva?
Vezi acolo unde scrie :
Vândut și livrat de: eMAG sau alta data scrie
Vândut și livrat de: xxxxx srl (poate sa fie orice denumire)

(important este cine vinde!)

Asta nu inseamna ca tertii nu vand lucruri originale!
Si ei sunt verificati, au numar de inregistrare fiscala etc nu sunt samsari care vand in talcioc

Insa Samsung s10+ se da cu 2500 de lei happy cu 3000 de lei iti cumperi un S21

Si mai am o intrebare cat si de unde au pastrat aia un Samsung S10+ nou sigilat cand el a aparut in martie 2019, adica unii tin produse sigilate 3 ani de zile in magazin? chiar e de ras sau de plans dupa caz

| ReddY25 a răspuns:

Eu cred ca sunt

| Crackman a răspuns:

Sunt originale desigur

| Alexuţ02 a răspuns:

Eu recomand Media Galaxy, am avut experiente mai placute cu ei decat cu, cei de la eMag.

Asta e doar recomandarea mea si nu are treaba cu intrebarea dar totusi ti-am zis-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originale, dar e cam vechi modelul asta, in momentul asta nu cred că merită banii pe care îi dai tu, eu mi-aș lua ceva cu display 2k densitate mare de pixeli dar sa aibă și o baterie mare, s10 are display 2k dar nu are bateria așa de mare, deci la început o sa te tina cat de cat, dar după o sa te tina puțin bateria daca stai mult pe el.

| Ornato a răspuns:

Da sunt originale.

| JorgeBest a răspuns:

Sunt 100% originale, au certificat de producator