| Alphahkbg a întrebat:

Care este faza cu telefoanele Samsung galaxy j6 de s-au ieftinit asa mult gen chiar merita sa cumperi sau din ce cauza au aparut oferte asa mari :?
Pe eMAG ca exemplu e la 6.5 milioane

6 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nu se merită ca sunt slabe

| Alphahkbg explică (pentru Justme1997):

Pai si la banii aia ce telefon sar merita :?

| Alarik a răspuns:

Majoritatea din seriile J sunt slabe si dupa un timp incetinesc si numai iti bati capul cu ele.

| Alphahkbg explică (pentru Alarik):

Si care telefon ar fi mai bun :?

| Demetrov a răspuns (pentru Alphahkbg):

Mergi pe Samsung, cu toate ca J este o serie destul de mofluza si foarte slaba, comparand cu seria de top Note / S.

| Alarik a răspuns (pentru Alphahkbg):

Pai daca vrei sa ramai pe Samsung atunci iti sugerez A8 sau A7, aceste sunt cele bune si totusi la buget, si daca te gandesti la A6, then drop it, nu are semnal bun
Si daca nu vrei sa ramai pe Samsung atunci iti recomand ceva de la Huawei, P20 lite-ul ca exemplu, este un telefon bun, ca si pret nu costa cine stie cat de mult si iti garantez ca nu vei regreta