| INeedOSIRIS a întrebat:

Buna seara, TPU! Am o intrebare, cum pot face update la android pe Samsung GT-I9003, versiunea de pe telefon este 2.3, asa l-am primit de cand l-am cumparat si vreau sa-i fac update la ultima versiunea, imi puteti spune un tutorial sau ceva, va multumesc!

3 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Vrei sa zici 2.3.4! nu poti sa ii faci update pentru ca asta e cea mai buna versiune a telefonului! nu suporta mai mult! imi pare rau! sper ca te-am ajutatwinking

| INeedOSIRIS explică (pentru availablehandyman):

Pai, nu pot sa-l duc la " negru " sa-l faca aia?

| availablehandyman a răspuns (pentru INeedOSIRIS):

Nu poate nici ei ce sa iti faca la 2.3.4 nu poti sa faci update, doar la 2.3.5