| Petrea_Boss_1996 a întrebat:

Buna seara TPU. Am un s2 si un coleg mi-a dat aplicatia Freedom l-am rootat si seara l-am unrootat a doua zi i-am dat reset de fabrica si nu mai ma pot connecta pe contu de google. Imi spune ca nu s-a putut face conectarea. Am net de la mine si de la un vecin si degeaba am incercat si cu mb. Va rog ajututati-ma

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Imi pare rau, nu te putem ajuta.
Scrie clar cand faci root ca-ti poti strica androidul.Singura varianta ar fi sa-l duci la un service si sa-ti reinstaleze ei androidul.Alta metoda nu vad.

| antiacta33 a răspuns:

S-ar putea sa se fi modificat ceva din telefon cand l-ai unrutat! Spre exemplu build.prop.

| Petrea_Boss_1996 explică (pentru antiacta33):

Poti fi putin mai explicit?! Poate e de acolo

| paul188 a răspuns:

Am si eu aceeasi problma sad ai rezolvat ceva?

| Petrea_Boss_1996 explică (pentru paul188):

Nu nu am rezolvat. Daca gaseste unu din noi 2 rezolvarea cum ne putem contacta?!